Cookie Consent by Free Privacy Policy website
  • Bleskové dodání
  • Rozšířená záruka až na 4 roky
  • Kompletní služby repase a výměny

+420 721 171 161

(7:30 - 16:00 hod)

KATEGORIE

Garance kvality nekompromisními testy

Naše řízení jsou repasována kompletně. Každý díl je zkontrolován, v případě potřeby je strojně opracován nebo vyměněn a otestován. Všechny opotřebené a vadné součásti řízení jsou vyměněny a to vždy. Dbáme na 100% kvalitu repase každého řízení. Řízení na konci procesu repase testujeme na speciální testovací stolici, která simuluje běžný provoz řízení. Řízení, které neprojde tímto nekompromisním testem se nikdy nedostane do expedice. Díky tomu se námi opravená řízení kvalitou velmi blíží novému dílu.  

 

Řízení s garancí kvality

 

Prodloužená záruka

Kvalita celého procesu je pro nás na prvním místě. Díky tomu si můžeme dovolit nabídnout prodlouženou záruku až na 4 roky. Na základě důvěry v kvalitně odvedenou práci našich mechaniků nabízíme prodlouženou záruku na 2, 3, 4 roky.

 

Ochrana prodloužené záruky

Prodloužená záruka platí jak pro podnikatele tak pro běžné spotřebitele v rozsahu standardní záruky s tím rozdílem, že doprava zboží je plně v režii kupujícího.

 

Cena prodloužené záruky

Cena prodloužené záruky je vypočítávána individuálně u každého zboží. Stačí když si zobrazíte poptávaný produkt přímo na našem eshopu.